Hakkımızda

Eskişehir Nakliyat 26, evden eve taşımacılık konusunda tecrübeye sahip ekibiyle 1990 yılından bu yana güvenilir, kaliteli ve ekonomik bir nakliyat için hizmet vermektedir. Evden eve eşya taşımacılığında hasarsızlık kadar hızın da önemli olduğunu bilen ekibimiz, eşyaları doğru şekilde ambalajlama, onları doğru büyüklükte araçlara yerleştirme ve yük asansörleri ile istediğiniz kata ulaştırma konusunda titizlikle çalışmaktadır.


Müşteri odaklı bir iş ahlakını benimseyen Eskişehir evden eve nakliyat firmamız, taşınma sürecinde kesintisiz destek sunar. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat yapabilecek nitelikteki araçlarımız tecrübeli sürücüler tarafından idare edilir. Tüm özenli çalışmalarımızın yanında eşyaları taşınma sürecinde sigortalayarak koruma altına almaktayız. K1, K3 yetki belgelerine sahip olan firmamız şehir içi ve şehirler arası yollarda güvenle taşımacılık yapmaktadır.

Eskişehir nakliyat firması olarak teknolojik gücünü bilgisi ve tecrübesi ile birleştiren Nakliyat 26, müşterilerine ekonomik teklifler sunarak karşılıklı memnuniyeti sağlamaktadır. 

Görseller

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım